Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22434
Stary 01.01.2020, 11:30
master17 napisał(a):Wyświetl post
Ja w tym wszystkim dostrzegam mino wszystko pewien plus, że będzie więcej czasu na kolejne spotkania, negocjacje i ustalenie kompromisu, a nie stanie pod ścianą jednej, czy drugiej strony.
Ja wręcz przeciwnie nie dostrzegam żadnego plusu. Jak przez ostatnie miesiące nie mogli się porozumieć to dlaczego w nowym roku mają zmienić swoje zdanie? Każdy tym bardziej okopie się na swojej pozycji i nie ustąpi bo z jakiej racji?

Nadchodzący rok będzie gorszy, bo trio straci zapał i motywację. Przez cały rok wykonali ogrom pracy i nadal nie są właścicielami, a TS traktuje ich jak pospolitych oszustów.

Czyli zostanie po staremu, Wy dajcie kasę, załatwcie transfery, utrzymajcie klub w Ekstraklasie, spłacajcie dług, a my się będziemy przyglądać jak Wam idzie i może wtedy zostaniecie właścicielami chociaż pewności tak nie macie. Bujać to my, a nie nas...

Ja bym podziękował za takie traktowanie, niech sobie TS sam ciągnie ten wózek jak są tacy mądrzy.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 01.01.2020 o godz. 11:36.
Odpowiedz cytując