Ogryzek napisał(a):

|
Uderz w stół a nożyce się odezwą. Kolejny z koterii "nadętych" sie odezwał.
|
Bez arogancji i zbędnego intelektualizowania napisano, że Stolarczyk zachował się przyzwoicie i przeprowadził klub przez najtrudniejszy okres w ostatnich dekadach. Na końcu coś się wypaliło i nie poradził sobie, i wielka szkoda, każdy rozumny człowiek żegnał go z bólem, bo trudno było faceta nie cenić, nie lubić. Zresztą, nawet jeśli się nie podziela tego zdania, to jaki jest sens i jaka wartość w obrażaniu Stolarczyka w sieci?
Książę Palownik napisał(a):

To, co się tutaj odstawia w kontekście Stolarczyka wymaga jakiegoś komentarza - i chyba interwencji moderatora.
Stolarczyk w ostatnim czasie nie podołał, musiał odejść - wydaje mi się, że zwolnienie go to był dobry ruch.
Jednak takie wyrażenia jak "07", nazywanie go człowiekiem bez honoru jest po prostu nie na miejscu. Przypominam Wam, że ten człowiek jako piłkarz i jako trener zostawił serce na boisku i zasługuje na szacunek. Być może popełnił błąd wierząc, że uda mu się przełamać tą serię porażek - ale to nie uzasadnia lżenia go. Pójdźcie po rozum do głowy.
|
Dokładnie tak.