raindog napisał(a):

Ech.
- Wychwalanie pod niebiosa trenera, który nieomal doprowadził klub do I ligi -> upadku (nie doprowadził, bo ktoś na szczęście go usunął). Fachowiec, który puszcza najlepszego stopera w drużynie (STOPERA!) na skrzydło.
- Jakikolwiek brak szacunku dla trenera, który nieomal doprowadził nas do pucharów.
Pierwszy, nie miał pojęcia o trenerce, ale był sympatyczny. Drugi, menda, ale świetny fachowiec.
Takie rzeczy tylko na tym forum.
|
Ty chyba żartujesz prawda?