Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22266
Stary 09.12.2019, 21:36
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Cupiał albo TF...Chodzi mi ogólnie o Wisłę a nie Akademie. Akademia jebła sobie w stopę w najgorszym momencie, natomiast moim zdaniem ogólnie możemy liczyć tylko na farta jeśli chodzi o utrzymanie
Nie Cupiał tylko kumaci decyzyjni z SKWK.
Odpowiedz cytując