1q2 napisał(a):

|
Cupiał albo TF...Chodzi mi ogólnie o Wisłę a nie Akademie. Akademia jebła sobie w stopę w najgorszym momencie, natomiast moim zdaniem ogólnie możemy liczyć tylko na farta jeśli chodzi o utrzymanie
|
Nie Cupiał tylko kumaci decyzyjni z SKWK.