Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 09.12.2019, 09:05
@wolfy - to nie Janicki jest najgorszym stoperem Ekstraklasy, to nasza para stoperów to najgorsza para stoperów w tej lidze. Prezentują oni obecnie poziom Adama Mójty.
Powtórzę jeszcze raz to, co powiedziałem po meczu z Lechią - wymiana tych dwóch parodystów to warunek konieczny do utrzymania się w Ekstraklasie. Ile byśmy nie strzelili bramek, tak można mieć pewność, że tych dwóch gagatków prędzej czy później zawali nam mecz i 3 punkty. Chyba nie muszę mówić jaki to musi mieć zgubny wpływ na morale reszty drużyny....

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując