Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 03.12.2019, 13:35
kbr napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli teraz przegramy z Górnikiem (baaaaaardzo prawdopodobne), a jednocześnie Korona pokona u siebie Arkę, będziemy mieli 7 punktów straty do bezpiecznego miejsca. Niech każdy sobie odpowie na pytanie, czy będziemy w stanie odrobić taką stratę.
Pogoń 2 lata temu odrobila stratę 8 punktów do bezpiecznego miejsca finalnie zdobywając w 18 spotkaniach 20 punktów więcej niż Sandecja i 16 punktów więcej niż Bruk bet.

Nie mniej jednak w meczach z Górnikiem i LKSem minimum to 2 punkty by na wiosnę w ogóle o czymś rozmawiac, porażki w tych meczach będą niwelować nasze szanse. Wygrane: dawać nam odbicie od dna.
O meczu z Pogonią nawet już nie mówię. Ileż można przegrywać u siebie?
Ostatnio edytowane przez Karherop : 03.12.2019 o godz. 13:37.
Odpowiedz cytując