kbr napisał(a):

|
Jeżeli teraz przegramy z Górnikiem (baaaaaardzo prawdopodobne), a jednocześnie Korona pokona u siebie Arkę, będziemy mieli 7 punktów straty do bezpiecznego miejsca. Niech każdy sobie odpowie na pytanie, czy będziemy w stanie odrobić taką stratę.
|
Pogoń 2 lata temu odrobila stratę 8 punktów do bezpiecznego miejsca finalnie zdobywając w 18 spotkaniach 20 punktów więcej niż Sandecja i 16 punktów więcej niż Bruk bet.
Nie mniej jednak w meczach z Górnikiem i LKSem minimum to 2 punkty by na wiosnę w ogóle o czymś rozmawiac, porażki w tych meczach będą niwelować nasze szanse. Wygrane: dawać nam odbicie od dna.
O meczu z Pogonią nawet już nie mówię. Ileż można przegrywać u siebie?