Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 02.12.2019, 21:36
Jeżeli teraz przegramy z Górnikiem (baaaaaardzo prawdopodobne), a jednocześnie Korona pokona u siebie Arkę, będziemy mieli 7 punktów straty do bezpiecznego miejsca. Niech każdy sobie odpowie na pytanie, czy będziemy w stanie odrobić taką stratę.
Odpowiedz cytując