Wyświetl pojedynczy post
Blixa
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 01.12.2019, 20:52
Slask ledwo wygral z nami a w tej kolejce rozjechal Gliwice na wyjezdzie. W normalnej lidze juz bysmy spadli ale tutaj jest jeszcze szansa na utrzymanie z taka gra jak dzisiaj.
Odpowiedz cytując