wolfy napisał(a):

|
Jeżeli kibice nie zjednoczą się przeciw TS obawiam się że nic z tego narzekania nie wyniknie.
|
zjednoczą? fajne hasło. ale jak?
Socios nic nie zrobią. Mogą się na razie tylko przyglądać walce SA z TS, oczywiście trzymając kciuki za trio.
Gdyby jednak trio się wycofało (a jest taka możliwość) wtedy socios zostaliby z ręką w nocniku, mając za jedynego partnera nikomu niepotrzebny w takiej sytuacji TS.
Nawet spadek do IV ligi nie uwolni Wisły (klubu) od TS.