Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21936
Stary 23.11.2019, 14:52
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli kibice nie zjednoczą się przeciw TS obawiam się że nic z tego narzekania nie wyniknie.
zjednoczą? fajne hasło. ale jak?

Socios nic nie zrobią. Mogą się na razie tylko przyglądać walce SA z TS, oczywiście trzymając kciuki za trio.
Gdyby jednak trio się wycofało (a jest taka możliwość) wtedy socios zostaliby z ręką w nocniku, mając za jedynego partnera nikomu niepotrzebny w takiej sytuacji TS.
Nawet spadek do IV ligi nie uwolni Wisły (klubu) od TS.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując