Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21589
Stary 20.11.2019, 11:58
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Ja wiem, że chodzi o długi, tylko piszesz, jakby za nie swoim majątkiem odpowiadali...

Wisła powinna mieć jeden wspólny sklep, z szerokim asortymentem i dzielić zyski między SA i TS (oczywiście SA powinna otrzymywać dużo większą część tortu).
Uważam inaczej piłka powinna mieć swój tort a TS może sobie organizować swoje Torty na zdrowie i smacznego.
Jeśli trio ratunkowe chce się dzielić tortem z SA to już up to them i uznaję za dużą wspaniałomyślność gdyż osobiście bym nic nie dał TS jako do cna skompromitowanej organizacji.
Oni są w stanie "przejeść" każde środki niestety z tego nic nie wynika - patrz stan sekcji TS. Z takim potencjałem to naprawdę obciach.
Odpowiedz cytując