serek.c2 napisał(a):

Ja wiem, że chodzi o długi, tylko piszesz, jakby za nie swoim majątkiem odpowiadali...
Wisła powinna mieć jeden wspólny sklep, z szerokim asortymentem i dzielić zyski między SA i TS (oczywiście SA powinna otrzymywać dużo większą część tortu).
|
Uważam inaczej piłka powinna mieć swój tort a TS może sobie organizować swoje Torty na zdrowie i smacznego.
Jeśli trio ratunkowe chce się dzielić tortem z SA to już up to them i uznaję za dużą wspaniałomyślność gdyż osobiście bym nic nie dał TS jako do cna skompromitowanej organizacji.
Oni są w stanie "przejeść" każde środki niestety z tego nic nie wynika - patrz stan sekcji TS. Z takim potencjałem to naprawdę obciach.