|
Tak jak już wcześniej pisałem TS nie ma prawa bytu w XXI wieku jako organizacja która niczego konstruktywnego, prorozwojowego nie wcieliło w życie. Relikt przeszłości i pasożyt którego los jest bezpośrednio związany z sekcja piłki nożnej bez której by nie istnial.
|