Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.11.2019, 10:43
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Co mógł zrobić trener? Latem mógł mądrzej dobrać sobie zawodników. Obecne wyniki i brak zmienników to konsekwencje decyzji całego pionu sportowego Wisły. Obiedzińskiego (nie wiem czemu ten facet współodpowiada za pion sportowy), Głowackiego i Stolarczyka.

Zamiast mieć zmiennika dla Bashy (Stolarczyk chyba liczył na Boguskiego), mamy Serafina Szotę, Wasyla i Chukę, których trener nie widzi w składzie.

Praca trenera to nie tylko poprowadzenie treningu i wybór najlepszej 11.
A dlaczego wzieliśmy takich zawodników akurat? Świta coś? Czegoś nam brakuje przede wszystkim, hmmm?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując