lucker napisał(a):

|
Grając przeciwko trenerowi nie wystarczyłoby im jakieś 4:0 tylko robiliby z siebie posmiewisko na cały kraj, by "pokazać trenerowi"?
|
Tak, zrobili specjalnie takie pośmiewisko żeby dobić trenera. Piłkarze zdradzili trenera, widziałeś kiedyś jak wygląda oddany albo sprzedany mecz?
W niedzielę piłkarze Wisły zrobili właśnie taki prezent Legionistom, ponieważ myśleli, że po takim wpierrdolu trener na pewno poleci.
Zawodnicy przeszli obok meczu i nikt mi nie powie, że to był jakiś wypadek przy pracy jak grał prawie optymalny skład jaki mamy na obecną chwilę.
Dlatego jeszcze raz powtórzę, Stolarczyk nie jest już w stanie wpłynąć na drużynę i to był błąd zostawiając go na te dwa spotkania.