Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 31.10.2019, 18:17
lucker napisał(a):Wyświetl post
Grając przeciwko trenerowi nie wystarczyłoby im jakieś 4:0 tylko robiliby z siebie posmiewisko na cały kraj, by "pokazać trenerowi"?
Tak, zrobili specjalnie takie pośmiewisko żeby dobić trenera. Piłkarze zdradzili trenera, widziałeś kiedyś jak wygląda oddany albo sprzedany mecz?

W niedzielę piłkarze Wisły zrobili właśnie taki prezent Legionistom, ponieważ myśleli, że po takim wpierrdolu trener na pewno poleci.

Zawodnicy przeszli obok meczu i nikt mi nie powie, że to był jakiś wypadek przy pracy jak grał prawie optymalny skład jaki mamy na obecną chwilę.

Dlatego jeszcze raz powtórzę, Stolarczyk nie jest już w stanie wpłynąć na drużynę i to był błąd zostawiając go na te dwa spotkania.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 31.10.2019 o godz. 18:28.
Odpowiedz cytując