Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26235
Stary 28.10.2019, 18:01
master17 napisał(a):Wyświetl post
Wolę aby juniorzy dostali 7 bramek, bo wiem, że przynajmniej trawa by latała spod ich nóg. Wczoraj, to była kpina, a nie mecz. Widział tam ktoś walkę ? Zresztą słowa Buchalika też coś pokazują. Wyjebać tych co mają już w dupie i dać juniorów - efekt może być podobny, ale będą zasuwać.
Acha, kolejny geniusz od "dawać młodych" i "zapierdalania".
My się mamy utrzymać żeby przetrwać, a teraz czekają nas dwa bardzo ważne mecze, więc z takimi bzdurami się nawet nie obnoś.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując