|
Wolę aby juniorzy dostali 7 bramek, bo wiem, że przynajmniej trawa by latała spod ich nóg. Wczoraj, to była kpina, a nie mecz. Widział tam ktoś walkę ? Zresztą słowa Buchalika też coś pokazują. Wyjebać tych co mają już w dupie i dać juniorów - efekt może być podobny, ale będą zasuwać.
|