|
Ale kto go obraża?
Zaangażował się, fajnie, ale czy on coś stracił czy wręcz przeciwnie? Odpowiedzcie sobie z ręką na sercu na to pytanie.
A to, że robi z siebie już sami sobie odpowiedzcie kogo wdając się w niezliczone dyskusje ze zwykłymi nołnejmami i trollami na tt, to już nie moja wina, to są fakty.
|