Cytat:
|
Gramy człap człap człap Barcelone sprzed 15 lat.
|
Bądźmy poważni, my nawet tego nie gramy w obecnej dyspozycji.
W tej chwili to już nie wiem co my gramy. Ani nie ofensywnie, ani defensywnie. Gramy po prostu chvjowo i bez sensu, patrzyłem dzisiaj na tę drużynę i chciałem odnaleźć jakiś sens, jakąś myśl w jej grze, ale nic nie znalazłem.