Wyświetl pojedynczy post
Garret
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#798
Stary 27.10.2019, 19:51
Cytat:
Gramy człap człap człap Barcelone sprzed 15 lat.
Bądźmy poważni, my nawet tego nie gramy w obecnej dyspozycji.

W tej chwili to już nie wiem co my gramy. Ani nie ofensywnie, ani defensywnie. Gramy po prostu chvjowo i bez sensu, patrzyłem dzisiaj na tę drużynę i chciałem odnaleźć jakiś sens, jakąś myśl w jej grze, ale nic nie znalazłem.
Odpowiedz cytując