wolfy napisał(a):

Kuriozum to był fakt że były jeszcze prawie trzy minuty do końca a powędrował tam Buchalik...
Widać było że piłkarzom zależy, że bramka Niepsuja trochę ich odblokowała ale nadal mentalnie są strasznie zdołowani, niepewni siebie. Po czerwonej kartce nie siedli tylko dalej próbowali.
|
A kiedy mial powedrowac ? W 93 czy 94min ?