Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 19.10.2019, 11:32
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Przy pierwszej bramce dla Piasta bylo pokazane po co ma dwoch isc do wykonaniu rogu. Trzeba umiec to wykorzystac. A nie na zasadzie "inni tak robia to my tez". Tylko po co.


Przy bramce nieuznanej to dwoch zawodnikow Piasta bylo blizej bramki niz jakikolwiek zawodnik WIsly. To kuriozum straszne.
Kuriozum to był fakt że były jeszcze prawie trzy minuty do końca a powędrował tam Buchalik...

Widać było że piłkarzom zależy, że bramka Niepsuja trochę ich odblokowała ale nadal mentalnie są strasznie zdołowani, niepewni siebie. Po czerwonej kartce nie siedli tylko dalej próbowali.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując