Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 05.10.2019, 20:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Z tymi sowitymi wynagrodzeniami to tak nie do końca. My dużo nie płacimy (bo nie mamy z czego).
Mamy tanich i słabych piłkarzy na ławce. Drugi Mak wyśmiał naszą ofertę i poszedł do pierwszej ligi, tak więc...
Nie przesadzajmy znowu. Co do drugiego Maka to Wisła go nie chciała, a nie on nas. Gdyby był dobry tak jak jego brat to grałby teraz w Ekstraklasie, a nie w pierwszej lidze.
Odpowiedz cytując