Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 05.10.2019, 20:28
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Ci ludzie są profesjonalistami, dziennie razem trenują, rozmawiają ustalają taktykę a później w meczu rozgrywają podania między sobą w obronie a jak łaskawie podejdzie pressing to dzida na stratę. To jest ....a niepojęte.
Zapomniałem dodać, że biorą za to sowite wynagrodzenia.
Z tymi sowitymi wynagrodzeniami to tak nie do końca. My dużo nie płacimy (bo nie mamy z czego).
Mamy tanich i słabych piłkarzy na ławce. Drugi Mak wyśmiał naszą ofertę i poszedł do pierwszej ligi, tak więc...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.10.2019 o godz. 20:31.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując