Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21002
Stary 05.10.2019, 14:37
Tylko dzięki temu, że temat rządzenia Wisłą przez WSH przestał być tematem tabu mamy dziś to co mamy. Kazdy kolejny dzień okradania klubu przez tych pasożytów był gwoździem do trumny naszego klubu. I bóg jeden wie co by było po kolejnych x dniach przedłużania ich rządów. Cholera wie co by było jakby tu podstawili swojego Vanna Ly na dobre. A tak to sprawa stała się na tyle medialna i na tyle zainteresowała się tym prokuratura, że już macki WSH nie wystarczyły i sprawa im się jebła.
Może gdyby nie m.in Jadczak to dziś Wisły już by definitywnie nie było. Może Majchrowski ze swoimi psami już by przeforsowali myśl na temat zburzenia stadionu lub wygnania z niego Wisły. Kto wie. Bo w tej całej układance krakowskiej jest wiele osób, które Wiśle chciało i chce zaszkodzić a bardzo mało osób, które chcą dobrze. Nawet pomoc Wiśle to Kuba (Wiślak ale zwykły człowiek, nie jakiś polityk czy działacz, który powinien z urzedu Wiśle pomagać), Królewski - człowiek, który wział sie znikąd, Leśnodorski - to aż śmieszne, że Legionista ratował Wisłę. A wszystkie Majchrowskie, Sharksy, Czerwińskie i Miętty chuja wyłożyły i grzebały nasz klub.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując