Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
tu 40 postów, a u nich 213 , oby u piłkarzy nie było podobnych dysproporcji jak wśród kibiców , jak chodzi o spięcie na ten mecz
|
Za dużo spinania to też niedobrze. Przemotywowanie prowadzi do nerwowości, bezsensownych kartek itd. Forma dnia zdecyduje o wyniku meczu. Nikt na pół gwizdka nie zagra. To nie jest mecz na wuefie w podstawówce, gdzie liczą się chęci
St Yabol napisał(a):

|
Obyśmy po meczu nie szorowali dupą po mule
|
Oby nie ale trzeba być na to gotowym i zachować zimną krew. Choć mentalnej sraczki pewnie w takiej sytuacji by nie zabrakło.