Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14228
Stary 27.08.2019, 15:09
bocian23 napisał(a):Wyświetl post
Już były kluby, które tak leciały w kulki z płaceniem za transfery itd. a potem był płacz, ujemne punkty i wyrzucenie z europejskich pucharów. Nie sądzę, że Mioduski jest aż tak głupi żeby zarżnąć kurę, która znosi złote jaja bo za sam awans do grupy LE ma 3,5mln euro.
Kolegom wyżej raczej nie chodzi o nie płacenie za transfery, ale za umowy omijające prowizje wynikające z poprzednich umów.

Zresztą żeby nie daleko szukać: wiosna nieprzypadkowo sprzedaliśmy Imaza Jagielloni w pakiecie z Kostalem.

W każdym razie ufam że poniedzy polskimi klubami nie będzie kombinowania.
Odpowiedz cytując