bocian23 napisał(a):

|
Już były kluby, które tak leciały w kulki z płaceniem za transfery itd. a potem był płacz, ujemne punkty i wyrzucenie z europejskich pucharów. Nie sądzę, że Mioduski jest aż tak głupi żeby zarżnąć kurę, która znosi złote jaja bo za sam awans do grupy LE ma 3,5mln euro.
|
Kolegom wyżej raczej nie chodzi o nie płacenie za transfery, ale za umowy omijające prowizje wynikające z poprzednich umów.
Zresztą żeby nie daleko szukać: wiosna nieprzypadkowo sprzedaliśmy Imaza Jagielloni w pakiecie z Kostalem.
W każdym razie ufam że poniedzy polskimi klubami nie będzie kombinowania.