Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 09.08.2019, 07:01
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Wbrew miejscu w tabeli, między Wisłą a Pogonią różnicy specjalnej na dzisiaj nie ma.
Punkty Pogoni to jazda na farcie.
I udane interwencje bramkarza, którym się teraz w Szczecinie jarają.
W dodatku, we wszystkich pierwszych trzech meczach mają w środku pola taką samą wielką dziurę jak Wisła w meczu z Górnikiem do czasu wejścia Savicevicia.
Odpadł im Drygas, a Podstawski i Kowalczyk grają trochę na alibi za to Kozulj, raz zagra dobrze, raz nie. Jak dostanie plastra to po kilku niedanych próbach traci impet.
Kozulj ponoć ma lekki uraz i nie ma jeszcze potwierdzenia że na 100% w ogóle zagra. Także gospodarzom posypała się niemal cała linia pomocy i to musimy wykorzystać. Środek Savicević-Klemenz-Silva wydaje się być tutaj najodpowiedniejszy, Lukas do przebitek o górne piłki i przecinanie, kreowanie akcji Vukan z Jeanem. Na Chucę i Kubę od pierwszej minuty nie ma co liczyć więc na skrzydłach będą Bałaniuk z Makiem i na szpicy Brożek. Najbardziej obawiam się, bo Brożek ma mecz co mu wyjdzie, a mecz koncertowo s.......i. Także może się skończyć czerstwym 0:0.
Kwestia młodzieżowca pod nieobecność Wojtkowskiego to raczej na 100% Lis na bramce w miejsce Buchalika. Chyba że Grabowski zagra tak jak w CLJ w poprzednim sezonie czyli na lewym skrzydle, a Mak przejdzie na prawe.
Odpowiedz cytując