matinen napisał(a):

|
Właśnie to ciągłe wyliczanie ilu to liderów mamy kontuzjowanych mnie najbardziej irytuje. (...).
|
Wszystko fajnie, ale kontuzjogenny to może być sport, a nie zawodnik. Chyba że nazywasz się Borysiuk i powodujesz kontuzje innych.
Te propozycje Borysiukow, Tralek, itp do niczego nie prowadzą . Z paroma wyjątkami to piłkarze do bólu przeciętni któryvh forma pikuje w dół. Co mielibyśmy z nimi osiągnąć? Już wolę widzieć Boguskiego który coś dla tej drużyny znaczy...
Trzeba ogarnąć kogoś z zagranicy który będzie chciał się u nas wypromować vide Basha lub Savicevic. Myślę że skauting coś robi od 2 miesięcy, bo w zasadzie od transferów Maka, Niepsuja i Janickiego mieliśmy tygodnie " posuchy " z jedynym Silva które przyszedł z testów. Coś się musi dziac w gabinetach działu skautingu.