MaLk napisał(a):

|
Chciał EURO, ale tak nie do końca. Chciał Igrzysk zimowych, ale tak nie do końca. Chciał mieć miejski klub sportowy, ale tak nie do końca. Chciał mieć jeden stadion, ale tak nie do końca. Chciał mieć reprezentacyjny stadion miejski, ale tak nie do końca. Chciał się reklamować na koszulkach, ale tak nie do końca. Chce Igrzysk europejskich, ale tak nie do końca.
|
Igrzysk zimowych nie chcieli mieszkańcy w tym też ja. I tak samo będę protestował przeciwko Igrzyskom Europejskim, które są pomysłem rodem z Monty Pythona.
Tym, którzy liczą na pieniądze z budżetu centralnego gratuluję optymizmu i dobrego samopoczucia.