Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85228
Stary 20.06.2019, 16:57
rafido napisał(a):Wyświetl post
Wisła najbliższy okres ma dalej ciężki, pamiętajcie że tylko Kuba się odsunie od grania a i marketingowo wisła straci, tu trzeba ruchy wykonywać na prawdę przemyślane.
Kuba myślę że jeszcze spokojnie 2-3 lata będzie grał w piłkę, skończy karierę w Wiśle i na pewno znajdzie jakaś funkcje w klubie (w końcu właściciel ) A i tym bardziej zostanie u nas, niż będzie jeździł po świecie z małym dzieckiem.

A dodatkowo przy jego popularności będzie jeszcze długo czas zarabiał dobre pieniądze na udziale w reklamach.
Odpowiedz cytując