rafido napisał(a):

|
Wisła najbliższy okres ma dalej ciężki, pamiętajcie że tylko Kuba się odsunie od grania a i marketingowo wisła straci, tu trzeba ruchy wykonywać na prawdę przemyślane.
|
Kuba myślę że jeszcze spokojnie 2-3 lata będzie grał w piłkę, skończy karierę w Wiśle i na pewno znajdzie jakaś funkcje w klubie (w końcu właściciel

) A i tym bardziej zostanie u nas, niż będzie jeździł po świecie z małym dzieckiem.
A dodatkowo przy jego popularności będzie jeszcze długo czas zarabiał dobre pieniądze na udziale w reklamach.