Karherop napisał(a):

|
Czyli mówisz, że Ty nie kupujesz biletów, karnetów, a jedyny Twój wkład w Wisłę to pompowanie swoich racji na forum? Gratuluję Wiśle takiego kibica
|
Żeby wejść na mecz trzeba za to zapłacić. Różnica między kupnem biletu, a zbiórką celową na 40 tys. zł comiesięcznej pensji 34-latka, który nie grał od pół roku w piłkę z powodu zawieszenia za idiotyczny, brutalny faul oraz niesportowego prowadzenia się i złych stosunków z trenerem Stokowcem jest ogromna. Po takiej akcji jak odwalił Peszko z Novikovasem, to powinni go w ZOO trzymać, a nie wypuszczać na boiska i jeszcze mu za to nieźle płacić.
TSWojtas napisał(a):

|
Sławomir prezentował się co najmniej przyzwoicie. Dlaczego obrażasz go i Socios?
|
No jako tako dawał radę. W sam raz na 9. miejsce w tabeli. Zysków finansowych - a te powinny być najważniejsze - klubowi jednak nie przyniósł. Odpowiedź, dlaczego uważam go za dzbana masz powyżej. Natomiast robienie wielkich akcji wśród kibiców zarabiających średnie krajowe, na kontrakt tak zblazowanego zawodnika, to niedorzeczność równa tym, które były organizowane za czasów Sarapaty i Sharksów.
Karherop napisał(a):

|
Mylisz wiarę w nieomylność ze zwykłym zaufaniem do ludzi którzy na nie zasłużyli. Czy Stolarczyk na nie nie zasłużył? Czym Ci podpadł w dotychczasowej przygodzie z klubem? A to nie kto inny jak on kładzie ostatecznie stempel na przyjściu danego zawodnika do Wisły.
|
Zasłużyli organizacyjnie - prawda. Natomiast pod względem transferów do klubu, póki co niczego nie pokazali. Już lepszych zawodników, na których udało/uda się zarobić ściągał poprzedni zarząd, z Junco na czele.
Reasumując: szanuję pracę organizacyjną Królewskiego, Jażdżyńskiego, Obiedzińskiego i Wisłockiego. Natomiast transfery ich oraz trenera Stolarczyka - chyba poza Savicevicem - są do dupy. I tylko je krytykuje, a nie całą resztę. Przy okazji: w Pogoni też Stolarczyk nie robił super transferów i Runjac wymienił tam prawie całą kadrę.