Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85171
Stary 18.06.2019, 14:59
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Czyli ten dzban biegał w koszulce Wisły za Wasze pieniądze Wincyj zbiórek, wincyj składek na socios!
Czyli mówisz, że Ty nie kupujesz biletów, karnetów, a jedyny Twój wkład w Wisłę to pompowanie swoich racji na forum? Gratuluję Wiśle takiego kibica
Odpowiedz cytując