WHITE*STAR napisał(a):

Czyli ten dzban biegał w koszulce Wisły za Wasze pieniądze Wincyj zbiórek, wincyj składek na socios!
|
Czyli mówisz, że Ty nie kupujesz biletów, karnetów, a jedyny Twój wkład w Wisłę to pompowanie swoich racji na forum? Gratuluję Wiśle takiego kibica