Wyświetl pojedynczy post
coob
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85125
Stary 16.06.2019, 17:05
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nikogo nie trzeba ściągać bo wypożyczenie i tak się skończyło. Balaniuk będzie na treningu.

A co do drugiego Mąka to byłbym zaskoczony, gdyby do nas nie trafił.
Myśle że za płakaniem za mąką możesz zostać zjedzony
Odpowiedz cytując