Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
coob
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
85125
16.06.2019, 17:05
Karherop
napisał(a):
Nikogo nie trzeba ściągać bo wypożyczenie i tak się skończyło. Balaniuk będzie na treningu.
A co do drugiego Mąka to byłbym zaskoczony, gdyby do nas nie trafił.
Myśle że za płakaniem za mąką możesz zostać zjedzony
coob
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do coob
Znajdź inne posty napisane przez coob