Nie sądzę, aby świadomie Stolarczyk obniżał poziom sportowy odstawieniem kogoś od składu. Nie w sytuacji gdy do Gdyni zabieramy tylko 6 rezerwowych, bo więcej zdrowych i gotowych do gry w ekstraklasie nie ma...
Zresztą przykład Pietrzaka, jest jedną nogą poza Wisłą a jednak ciągle Stolarczyk na niego stawia, bo prezentuje odpowiedni poziom.
@Aalcman
Wisła w całej rundzie finałowej stara się grać swoją piłkę, na przekór osłabieniom kadrowym. Widać schematy, brakuje natomiast odpowiedniej klasy wykonawców. Przykładowo fatalne podanie Lisa na róg rożny na początku meczu to tylko wynik tego, że miał ograniczać lagę do przodu.