Mecz zasłużona porażka.
Za dużo grzybów w barszczu niestety, fajnie, że się młodziki ogrywają, ale nie każdy jest Hoyo Kowalskim, który z buta wchodzi do pierwszego składu i daje radę.
Bramka dla nas kuriozum totalne, śmiałem się z 5 minut
Karny to ewidentny błąd sędziego. Nie wiem czym się kierował. Skoro głównym kryterium jest chęć zagrania piłki ręką to ja nie mam pytań gdzie odleciał czarny w interpretacji.
Wrócę też do wypowiedzi Karheropa, tak dla jaj - bo wiadomo, że raczej to o Wojtkowskim i kontrakcie to była plotka / żart.
Cytat:
|
o powód absencji? Wolne żarty. Stolarczyk takich rzeczy nie robi, tym bardziej że chcą zatrzymać piłkarza.
|
Jeżeli by tak było, że nie chce zostać to jest to zrozumiałe. Czemu w ostatnich kolejkach miałby grać ktoś kto odchodzi, jeśli mamy juniorów, którzy się palą do gry w Wiśle? Nie rozumiem sformułowania pt 'Stolar nie robi takich rzeczy'. Jakich? Rozsądnych?

