Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 07.05.2019, 22:26
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Grając z kontuzją zaliczył spory zjazd, no ale taką mamy kadrę...
Sadlok to jest lewy obrońca a nie stoper.
Ja mam nadzieje, że Kowalski jako młody wielki talent odpali na jesień jako pełnowartościowy piłkarz i razem z Wasylem będzie pełnić ultra mieszankę młodości i rutyny a Sadlok wróci na pozycje na którą stworzyła go Bozia
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując