wolfy napisał(a):

|
Grając z kontuzją zaliczył spory zjazd, no ale taką mamy kadrę...
|
Sadlok to jest lewy obrońca a nie stoper.
Ja mam nadzieje, że Kowalski jako młody wielki talent odpali na jesień jako pełnowartościowy piłkarz i razem z Wasylem będzie pełnić ultra mieszankę młodości i rutyny a Sadlok wróci na pozycje na którą stworzyła go Bozia
