wolfy napisał(a):

Serio piszesz?
Bo ja widzę że Lis jechany zawsze, nawet jak ostatnio gra dobre mecze i nic nie zawala (kilka trudnych piłek wybronił).
|
Powiedz mi: jak nie jechać po Lisie jak puścił kolejnego babola, a strzelec był tyłem do bramki uderzając piętką wprost w niego....