Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 05.05.2019, 19:38
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Serio piszesz?
Bo ja widzę że Lis jechany zawsze, nawet jak ostatnio gra dobre mecze i nic nie zawala (kilka trudnych piłek wybronił).
Powiedz mi: jak nie jechać po Lisie jak puścił kolejnego babola, a strzelec był tyłem do bramki uderzając piętką wprost w niego....

Odpowiedz cytując