|
Wystarczyło że w każdej formacji będzie max 1 junior, drużyna gra max 1 mecz w tygodniu i wracamy na właściwe tory. Oczywiście z gry bardziej sprawiedliwy byłby remis, ale też trzeba a oddać że Stolarczyk i spółka rozpracowali Górnika.
Wypada życzyć trenerowi spokoju w letnich przygotowaniach, stabilnego składu i jego praca przyniesie kolejne efekty. Bardzo podobała mi się takze jego wypowiedź pomeczowa, która pokazuje o co teraz gra Wisła.
|