Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 30.04.2019, 15:38
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
no właśnie sam sie zastanawiam, przecież Chrapek, Mączyński , to są naprawde czołowi środkowi pomocnicy, Celeban tez wyróżniał się w lidze, a Robak może to śmiesznie zabrzmi ale liczby nie kłamią , to jeden z najlepszych napastników w historii polskiej ekstaraklasy!

do tego stabilne (?) finanse...

ocb?
Sprowadzili emerytów bez ambicji (za to dobrze zarabiających), do tego nieustanne zmiany trenerów, prezesów, dyrektorów sportowych. Patologia klubu utrzymywanego przez miasto.
Może w pierwszej lidze mniej będzie pieniędzy przejadał.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując