Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

no właśnie sam sie zastanawiam, przecież Chrapek, Mączyński , to są naprawde czołowi środkowi pomocnicy, Celeban tez wyróżniał się w lidze, a Robak może to śmiesznie zabrzmi ale liczby nie kłamią , to jeden z najlepszych napastników w historii polskiej ekstaraklasy!
do tego stabilne (?) finanse...
ocb?
|
Sprowadzili emerytów bez ambicji (za to dobrze zarabiających), do tego nieustanne zmiany trenerów, prezesów, dyrektorów sportowych. Patologia klubu utrzymywanego przez miasto.
Może w pierwszej lidze mniej będzie pieniędzy przejadał.