Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 28.04.2019, 19:02
Szkoda zmarnowanych sytuacji w 1. połowie. Tak słabego Śląska dało się pokonać nawet tym czym obecnie dysponujemy.

Mam nadzieję, że Lis w przyszłym sezonie pogra najwyżej w rezerwach, bo niestety z takim bramkarzem nie ma żadnych szans na górną ósemkę. Hoyo gra na alibi ale nic nie zawalił a to najważniejsze. Grabowski dziś niestety najgorszy. Mnóstwo strat, niedokładności i krycie Robaka przy bramce to kryminał. Ale jakoś wierzę, że jeszcze będą z niego ludzie.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując