Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 25.04.2019, 11:32
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
Możecie mnie wyśmiać, ale popatrzyłem w parametry fizyczne Hoyo i jestem znokautowany - 15 lat i 189 cm / 75 kg? Na czym on się tak "wyhodował"? Spodziewałem się, że w tym wieku będzie miał 170 z hakiem. W takim układzie nie ma co kombinować z Bashą na stoperze - poprzedni mecz pokazał że to bez sensu - Basha jest potrzeby gdzie indziej, a centymetry z tyłu są - i one będą pewnie najważniejsze.

Zaryzykowałbym takie jedenastki (i tak każdy punkt będzie miłym zaskoczeniem):


Weinzettel (po coś go sprowadzono?)

Palcic Hoyo - Szot - Pietrzak

Boguski - Basha Plewka - Peszko
Kolar

Drzazga


lub (Basha wypada z gry -> Boguski jako rygiel plus Kolar na skrzydło, nie wiem kto wyżej w napadzie)

Lis
Palcic Hoyo Szot Pietrzak
Kolar- Boguski - Plewka - Peszko
Balicki Drzazga


lub (jak się bawić to bawić, ale może się to źle skończyć):
Weinzettel
Palcic Hoyo Szot Grabowski
Kumah - Boguski - Plewka - Pietrzak Peszko
Buksa

kurcze to mnie napawa niepokojem , duzo juz bylo przypadkow ze ktos byl forowany w juniorach dzieki warunkom (bo wczesniej urosl niz koledzy) , a w seniorach jak wzrost sie wyrownal - przepadał

ktoś z was to oglada , czy Hoyo (btw skad takie nazwisko?) naprawde jest tak utalentowany , czy to tylko ten 189cm powoduje że wśród 15latków wymiata ?
Odpowiedz cytując