Wyświetl pojedynczy post
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 25.04.2019, 08:21
Możecie mnie wyśmiać, ale popatrzyłem w parametry fizyczne Hoyo i jestem znokautowany - 15 lat i 189 cm / 75 kg? Na czym on się tak "wyhodował"? Spodziewałem się, że w tym wieku będzie miał 170 z hakiem. W takim układzie nie ma co kombinować z Bashą na stoperze - poprzedni mecz pokazał że to bez sensu - Basha jest potrzeby gdzie indziej, a centymetry z tyłu są - i one będą pewnie najważniejsze.

Zaryzykowałbym takie jedenastki (i tak każdy punkt będzie miłym zaskoczeniem):


Weinzettel (po coś go sprowadzono?)

Palcic Hoyo - Szot - Pietrzak

Boguski - Basha Plewka - Peszko
Kolar

Drzazga


lub (Basha wypada z gry -> Boguski jako rygiel plus Kolar na skrzydło, nie wiem kto wyżej w napadzie)

Lis
Palcic Hoyo Szot Pietrzak
Kolar- Boguski - Plewka - Peszko
Balicki Drzazga


lub (jak się bawić to bawić, ale może się to źle skończyć):
Weinzettel
Palcic Hoyo Szot Grabowski
Kumah - Boguski - Plewka - Pietrzak Peszko
Buksa
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując