Możecie mnie wyśmiać, ale popatrzyłem w parametry fizyczne Hoyo i jestem znokautowany - 15 lat i 189 cm / 75 kg

? Na czym on się tak "wyhodował"? Spodziewałem się, że w tym wieku będzie miał 170 z hakiem. W takim układzie nie ma co kombinować z Bashą na stoperze - poprzedni mecz pokazał że to bez sensu - Basha jest potrzeby gdzie indziej, a centymetry z tyłu są - i one będą pewnie najważniejsze.
Zaryzykowałbym takie jedenastki (i tak każdy punkt będzie miłym zaskoczeniem):
Weinzettel (po coś go sprowadzono?)
Palcic Hoyo - Szot - Pietrzak
Boguski - Basha Plewka - Peszko
Kolar
Drzazga
lub (Basha wypada z gry -> Boguski jako rygiel plus Kolar na skrzydło, nie wiem kto wyżej w napadzie)
Lis
Palcic Hoyo Szot Pietrzak
Kolar- Boguski - Plewka - Peszko
Balicki Drzazga
lub (jak się bawić to bawić, ale może się to źle skończyć):
Weinzettel
Palcic Hoyo Szot Grabowski
Kumah - Boguski - Plewka - Pietrzak Peszko
Buksa