Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 09.04.2019, 11:37
Blixa napisał(a):Wyświetl post
Jak na jesieni gral w kratke to ta runda jest wrecz fatalna dla niego. Patrzac na nasz potencjal ofensywny ta druzyna zasluguje na cos lepszego w bramce. Oczywiscie mam nadzieje ze zagra mecz zycia w Lubinie i zamknie nam usta.
Nic to nie zmieni, pomyje wylały się nie po pierwszym zawalonym meczu... tylko po 10 babolu w tej rundzie... 2,3 można przemilczeć i tak robiłem, ale za daleko to zaszło.

Odpowiedz cytując