serek.c2 napisał(a):

|
Naprawdę przestańmy już z tą śpiewką o inwestorach, którzy tu stoją w kolejce po Wisłę, ale czekają czy race będą odpalane i czy będzie wisiała flaga z rekinem...
|
takie samo samo zdanie więcej pijaru niż realiów nie ma wielu chętnych na inwestycje w nasza ligę