Według Stanowskiego to my go sprzedamy ze sporym przebiciem, sam podobnie twierdziłem i oby tak się stało, bo mam poważne wątpliwości po tym co ostatnio odpierdala...
Wygrana z Zagłebiem daje nam pewną ósemkę, remis tylko jeśli Pogoń lub Lech przegrają swoje mecze.