wolfy napisał(a):

|
Ciężko gra się bez bramkarza.
|
Lis ława. Czas na któregoś z młodych. Gorzej chyba być nie może. Proste piłki na niego i jakiś dramat. Koniec taryfy ulgowej. Ale odwalił w tak ważnym meczu.... Konieczny odpoczynek od pierwszego składu.
Ost słuchałem audycji w radiu poznań po zwolnieniu Nawałki. Dużo było głosów ze strony poznańskiej, że to była głupota oddając Lisa lekką reką. Po tym meczu jak i ostatnim chyba jednak nie żałują.....