Wyświetl pojedynczy post
Knopers
Junior Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 06.04.2019, 18:43
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ciężko gra się bez bramkarza.
Lis ława. Czas na któregoś z młodych. Gorzej chyba być nie może. Proste piłki na niego i jakiś dramat. Koniec taryfy ulgowej. Ale odwalił w tak ważnym meczu.... Konieczny odpoczynek od pierwszego składu.
Ost słuchałem audycji w radiu poznań po zwolnieniu Nawałki. Dużo było głosów ze strony poznańskiej, że to była głupota oddając Lisa lekką reką. Po tym meczu jak i ostatnim chyba jednak nie żałują.....
Ostatnio edytowane przez Knopers : 06.04.2019 o godz. 18:53.
Odpowiedz cytując