Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#263
Stary 04.04.2019, 11:45
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Podziwiam osoby które z uporem maniaka chcą zmienić czyjś światopogląd.

Dlatego ja nawet nie próbuję, ale z kolei zapytam:

Panie @Jaroo1
Dlaczego biorąc pod uwagę wytyczne KL i fakt narażenia klubu na szkodę finansową nie używacie rac np po zakończeniu spotkania? Nie byłoby kary, ew. zamknięcia trybuny. Nie byłoby ryzyka przerwania spotkania, z czym się wiążą największe kary finansowe w tym również zakłócanie transmisji telewizyjnej?

Bardzo ciekaw jestem odpowiedzi z tej strony.
Nie chodzi o światopogląd, tylko uświadomienie mu że szkodzi klubowi i tak bliskiemu upadkowi. Ale to i tak strata czasu, bo ewidentnie ma to w dupie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując