Karherop napisał(a):

Podziwiam osoby które z uporem maniaka chcą zmienić czyjś światopogląd.
Dlatego ja nawet nie próbuję, ale z kolei zapytam:
Panie @Jaroo1
Dlaczego biorąc pod uwagę wytyczne KL i fakt narażenia klubu na szkodę finansową nie używacie rac np po zakończeniu spotkania? Nie byłoby kary, ew. zamknięcia trybuny. Nie byłoby ryzyka przerwania spotkania, z czym się wiążą największe kary finansowe w tym również zakłócanie transmisji telewizyjnej?
Bardzo ciekaw jestem odpowiedzi z tej strony.
|
Nie chodzi o światopogląd, tylko uświadomienie mu że szkodzi klubowi i tak bliskiemu upadkowi. Ale to i tak strata czasu, bo ewidentnie ma to w dupie.