Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#262
Stary 04.04.2019, 11:42
Podziwiam osoby które z uporem maniaka chcą zmienić czyjś światopogląd.

Dlatego ja nawet nie próbuję, ale z kolei zapytam:

Panie @Jaroo1
Dlaczego biorąc pod uwagę wytyczne KL i fakt narażenia klubu na szkodę finansową nie używacie rac np po zakończeniu spotkania? Nie byłoby kary, ew. zamknięcia trybuny. Nie byłoby ryzyka przerwania spotkania, z czym się wiążą największe kary finansowe w tym również zakłócanie transmisji telewizyjnej?

Bardzo ciekaw jestem odpowiedzi z tej strony.
Odpowiedz cytując