JudasPriest napisał(a):

|
Szczerze? na miejscu prezesów, kibiców itp to bym ich zjebał za dziś, bo wychodzi że z Nawałką to był sabotaż. Niesportowe zachowanie. Tfu!
|
Prezesi wystawili 15 z nich na listę transferowa, więc czego oni się spodziewali? Że oddadzą teraz życie za lecha?
Przechodziliśmy kilka razy efekt nowej miotły i nie wiem dlaczego kogokolwiek jeszcze dziwi poprawa wyników drużyn z nowymi trenerami .
Jednocześnie piłkarze udowadniają, że podobne zabiegi w przyszłości przynoszą skutek.