Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14020
Stary 04.04.2019, 06:54
JudasPriest napisał(a):Wyświetl post
Szczerze? na miejscu prezesów, kibiców itp to bym ich zjebał za dziś, bo wychodzi że z Nawałką to był sabotaż. Niesportowe zachowanie. Tfu!
Prezesi wystawili 15 z nich na listę transferowa, więc czego oni się spodziewali? Że oddadzą teraz życie za lecha?


Przechodziliśmy kilka razy efekt nowej miotły i nie wiem dlaczego kogokolwiek jeszcze dziwi poprawa wyników drużyn z nowymi trenerami .
Jednocześnie piłkarze udowadniają, że podobne zabiegi w przyszłości przynoszą skutek.
Odpowiedz cytując