Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 03.04.2019, 15:05
czaro napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że race mogą się niektórym podobać i nie wyobrażają sobie meczu piłkarskiego, który byłby przez cały czas widoczny. Imponują im błyski, ognie, światełka, a jeśli dołożyć do tego okrzyki i zaśpiewy, czują się częścią czegoś większego. Ich życie wreszcie ma sens i jakąś wartość. Rozumiem to i nawet jestem skłonny przyznać, że wiele opraw jest naprawdę estetycznych. Jestem za swobodnym dopingiem na stadionach i myślę, że race powinny być dozwolone w wydzielonych i zabezpieczonych częściach trybun. Chociaż nie ukrywam, że odnajduję sens życia gdzie indziej.
Fajnie jest móc przeczytać takie wyważone spojrzenie.

Ostatnio przeczytałem opinie po której szczena mi opadła a brzmiała mniej więcej tak:

"Wydaje mi się, że nowe władze Wisły za bardzo wszystko przeliczają na pieniądze a nie patrzą na inne aspekty".

Jeśli dalej będzie takie myślenie niektórych kibiców, to nigdzie nie zajdziemy, na szczęście takich jednostek jest coraz mniej.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując