mr_kwolf napisał(a):

No to tym bardziej UW nie musi się o co martwić. Pewnie jeszcze zbiorą tyle dodatkowej kasy że wypłaca sobie premie za dobrze wykonana prace.
Jestem ciekawy czy ci ludzie, którzy taka jaraja się tym "widowiskiem" wiedzą że właśnie przepalono spora sumke. Bo podejrzewam, że sporo ludzi interesujących się Wisła od meczu do meczu nie ma o tym żadnego pojęcia.
I dlatego prawa do Ekstraklasy idą za rekordowa kasę, aż C+ musiał stawać do przetargu z TVP?
To samo mówiono 20 lat temu o chuligance na stadionach, a teraz to jakby opowiadać o dinazaurach.
|
Awantur na stadionach pozbyły się nowoczesne stadiony, inna zupełnie sprawa. To że ekstraklasa ma duże zainteresowanie w Polsce, i dużą oglądalność to nic nowego, nie zmienia to faktu że poziom jest kiepski, i budżety zadłużonych klubów ekstraklasowych też. Dobrzy zawodnicy też się nie garną by przychodzić tu kopać w piłke. Czołowe polskie zespoły co roku kompromitują się coraz bardziej w europejskich pucharach. Można kontynuować i kontynuować...