m_abg napisał(a):

ale gdzie indziej się kogoś pożegnało ? i za co Ty chcesz dawać zakazy stadionowe? identyfikacja przy odpalaniu rac jest właściwie niemożliwa. Nawet najbardziej antykibicowski rząd Tuska nie dał rady.
powiedz mi kto z obecnej ekipy coś zrobił ? konkretnie. a większości kibiców to nie będzie po kilku porażkach.
Wierz dalej ślep w obecnych zbawców Wisły, poczekaj jak zaczną wychodzić brudy na wierzch, zobaczymy co wtedy napiszesz, jak wyjdzie ile i kto zarabia na transferach, czemu wyleciał Głowa i Kuźba i inne ciekawostki
|
Coraz większa kasa jest pompowana w tą ligę, za duża żeby wiecznie tolerowano tego typu akcje. Czasy się zmieniają. Pamiętam lata 90-te, mam porównanie. Teraz policja wejdzie na C, wyciągnie szczypiorków w kominiarkach plus kilkunastu co się będą stawiać i skończy się gangsta. 25 lat temu to by wyglądało jak rekonstrukcja bitwy pod Grunwaldem, albo starcia rzymskiego legionu z germanami.
Sugerujesz że obecna ekipa przebije smród jaki zostawiła za sobą Sarapata

To w ogóle możliwe?
Flinston - obawiam się że żyjesz złudzeniami.